Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UW) Pedagogika (Wydział Pedagogiczny) studia II stacjonarne

Szczegóły
Kod UW_S2-PE
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Warszawski
Kierunek studiów Pedagogika
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia drugiego stopnia
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 2
Adres WWW https://www.pedagog.uw.edu.pl
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

Studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogicznym UW to propozycja skierowana do tych absolwentów studiów I stopnia, którzy pragną zdobyć uniwersyteckie przygotowanie do pracy z dziećmi i dorosłymi w zakresie wychowania i kształcenia. Program studiów wymaga od studentów zarówno gotowości do poznawania praktycznych aspektów pracy pedagoga, jak również zainteresowania kształceniem uniwersyteckim, wiążącym się z poszerzaniem i pogłębianiem wiedzy z nauk humanistycznych i społecznych.

Studia są prowadzone w obszarze pedagogiki ogólnej i najważniejszych subdyscyplin pedagogicznych. Pozwalają zdobyć wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne potrzebne do pracy na stanowiskach wymagających wykształcenia pedagogicznego.

Proponowane w ramach kierunku różnorodne ścieżki rozwoju edukacyjnego dostosowane zostały do zapotrzebowania sektora usług edukacyjnych, a także małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku komercyjnym.

Nowoczesny kierunek studiów umożliwia przyszłym absolwentom nie tylko rozwijanie wiedzy z zakresu dziedziny, ale również wyposażenie w kompetencje przedsiębiorcze, komunikacyjne, dydaktyczne, językowe i inne niezbędne na współczesnym rynku pracy.

Charakterystyka studiów:

https://irk.uw.edu.pl/pl/offer/PELNE2023/programme/S2-PE/?from=field:P_PE

 

Program:

https://www.pedagog.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2021/01/pedagogika-magisterskie-dzienne.pdf

https://www.pedagog.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/wizytowka-na-strone-wydzialu-przemodelowanie.pdf