Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UW) Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska (Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem), studia II stopnia, stacjonarne

Szczegóły
Kod UW_S2-MSOS
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Warszawski
Kierunek studiów Ochrona środowiska
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia drugiego stopnia
Profil studiów ogólnoakademicki
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 3
Adres WWW http://ucbs.uw.edu.pl/
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

 

Kierunek studiów Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska (MSOŚ) (Inter-Faculty Studies In Environmental Protection) I stopnia oraz II stopnia o profilu ogólnoakademickim prowadzony jest w języku polskim przez Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem (UCBS). Jest to interdyscyplinarny kierunek studiów, ponieważ ochronę środowiska można i należy realizować w wielu dziedzinach działalności człowieka. Jest to kierunek studiów, który nie zamyka się w jednej dziedzinie naukowej, realizowany na pograniczu obszarów nauk przyrodniczych i ścisłych oraz nauk społecznych; w dyscyplinach: nauki o Ziemi i środowisku, nauki chemiczne, fizyczne, biologiczne, prawne, ekonomia i finanse oraz matematyka.