Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(USZ) Prawo służb mundurowych, stacjonarne studia II stopnia

Szczegóły
Kod USZ-S2-PRSM
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Szczeciński
Kierunek studiów Prawo służb mundurowych
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia drugiego stopnia
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 10
Adres WWW https://wpia.usz.edu.pl
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

 

Zainteresowany zagadnieniami z zakresu prawa karnego, postępowania karnego czy prawa nowych technologii? Chcesz dowiedzieć się na czym polegają m.in. metodyki pracy z ofiarami i świadkami przestępstw oraz w jaki sposób zabezpieczać ślady i dowody na miejscu zdarzenia? Wiążesz swoją przyszłość z pracą w szeroko rozumianych służbach mundurowych? Jeżeli na wszystkie z powyżej zadanych pytań odpowiedziałeś „TAK” i istotne jest dla Ciebie zarówno kształcenie praktyczne, jak i należyte przygotowanie merytoryczne, które wykorzystasz w pracy zawodowej – nie mogłeś trafić lepiej niż na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego! Na innowacyjnym kierunku prawo służb mundurowych II stopnia, znajdziesz wszystko to czego szukasz. 

 

 

Podczas studiów II stopnia rozszerzysz już nabytą wiedzę i uporządkujesz ją. Chcemy, abyś stał się specjalistą w wybranym przez siebie obszarze prawa służb mundurowych. Nasza oferta jest naprawdę różnorodna. Poznasz m.in. zagadnienia dotyczące cyberprzestępczości, profilowania, ujawniania i zwalczania przestępczości ekonomicznej, prawa dowodowego, cyberbezpieczeństwa w sektorze ochrony i bezpieczeństwa państwa, zasady informatyki śledczej, wiktymologii, przestępstw narkotykowych, prawa karnego skarbowego, resocjalizacji, czy aspekty funkcjonowania służb mundurowych.

 

 

Na kierunku Prawo służb mundurowych realizujesz swoje pasje!!! Dodatkowo rozwijasz swoje zainteresowania, działasz w kołach naukowych i organizacjach studenckich, uczestniczysz w konferencjach, seminariach naukowych, masz możliwość  studiowania na innych uczelniach w kraju (MOST) i za granicą (ERASMUS+). Wysoka jakość kształcenia to nasze drugie imię! Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy, prawnicy i praktycy! Każde z nich są niepowtarzalne i na pewno zostaną w Twojej pamięci! Ważny jest dla nas również komfort i atmosfera nauczania. Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdej sprawie!

 

Studia na kierunku prawo służb mundurowych II stopnia stanowią unikatową szansę na nabycie wiedzy, umiejętności oraz kompetencji społecznych. Co ważne, przygotują Cię do  pracy w formacji mundurowej Policji, Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej, Służbie Więziennej, Inspekcji Transportu Drogowego oraz w służbach specjalnych. Szukasz pracy w Służbie Celno-Skarbowej, Krajowej Administracji Skarbowej, jako: inspektor transportu drogowego, strażnik w Straży Ochrony Kolei, Straży Marszałkowskiej, pracownik Centralnego Biura Antykorupcyjnego czy specjalista w służbach wywiadu? – nasze studia ułatwią przyszłe poszukiwanie zatrudnienia i wskażą zapotrzebowanie na rynku pracy. Jesteś kreatywny, spostrzegawczy i lubisz zagadki, ale jednocześnie nie interesuje Cię praca w sektorze publicznym? Wybierz nasz kierunek i załóż działalność gospodarczą w obszarze usług detektywistycznych czy ochroniarskich. Będziesz przygotowany do zawodu – obiecujemy! Wybór naszych studiów to szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy i zapewnienie bezpieczeństwa.