Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UPJPII) turystyka i zarządzanie dziedzictwem, studia I stopnia, stacjonarne

Szczegóły
Kod UPJPII_TiZD_1ST
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Kierunek studiów turystyka i zarządzanie dziedzictwem
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia pierwszego stopnia
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 2
Adres WWW https://ih-whidk.upjp2.edu.pl/
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

Jesteś zainteresowany ciekawą pracą w organizacjach pozarządowych, rynkach kreatywnych, firmach turystycznych? Szukacz nie tylko interesujących studiów, ale uczelni stawiającej na indywidualny rozwój? Nasza oferta zapewnia możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności studentów w pożądanych obszarach. Jednocześnie umożliwia planowanie niczym nieograniczonych karier zawodowych. Proponujemy studia z doświadczonymi wykładowcami, wśród których znajdują się nie tylko uznani naukowcy, ale także praktycy zarządzający krajowymi i międzynarodowymi projektami. W trudnej do przewidzenia przyszłości skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań!

 

Kierunków turystycznych oferuje wiele uczelni, ale tylko u nas możecie połączyć dwie przestrzenie zawodowe w jednym kierunku: turystyka i zarządzanie dziedzictwem kulturowym. To dwie uzupełniające się branże na rynku pracy. Dodatkowo na studiach magisterskich dajemy możliwość otwarcia się na rynek azjatycki.

 

Nasi absolwenci dostają pracę w szeroko rozumianej branży turystycznej oraz instytucjach kultury. Już na poziomie praktyk i staży znajdują zatrudnienie w biurach podróży, hotelach, przewodnictwie, przy organizacji wielkich imprez kulturowo-artystycznych, festiwali, wystaw, koncertów i innych imprez masowych.

 

Studenci kierunku Turystyka i zarządzanie dziedzictwem mogą odbywać praktyki oraz staże w kraju i za granicą w instytucjach takich jak:

 

Krakowskie Biuro Festiwalowe,

 

Alvernia Planet,

 

Stowarzyszenie im. Ludwika van Beethovena,

 

Komisariat Ziemi Świętej,

 

Muzeum Archeologiczne w Krakowie,

 

Kenstar Travel Corporation (Filipiny),

Krakowska Izba Turystyczna.