Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UJ) Zarządzanie zmianą społeczną, studia II stopnia, stacjonarne

Szczegóły
Kod UJ_WZKS_ZARZ_ZMIANA_SP_S2
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Kierunek studiów Zarządzanie zmianą społeczną
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia drugiego stopnia
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 2
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek w historii. Żyjemy wygodniej niż poprzednie pokolenia, lecz nasza cywilizacja stoi przed ogromnymi wyzwaniami. W obliczu degradacji środowiska, epidemii i kryzysów gospodarczych, coraz więcej ludzi odczuwa zagubienie i lęk na myśl o przyszłości. 

 

Wskutek zawrotnego tempa zmian, wiele programów studiów dezaktualizuje się w ciągu dwóch lub trzech lat potrzebnych by je ukończyć. Studia z Zarządzania Zmianą Społeczną na UJ przygotowują na spotkanie z jedynym czego możemy być pewni – ze zmianą.

 

Kształcimy świadomych i kompetentnych liderów, którzy potrafią nie tylko adaptować się do zmian, lecz również te zmiany kreować - zaczynając od samych siebie.

 

Myśl globalnie i działaj lokalnie, studiując zarządzanie zmianą społeczną. To nowatorski kierunek stawiający na uczenie się poprzez działanie, doświadczenie i eksperymentowanie.