• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na semestr letni r.ak. 2023/2024

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UWB) Informatyka - studia I stopnia, stacjonarne (III rok studiów)

Szczegóły
Kod UWB_S1-IINF_INF
Jednostka organizacyjna Uniwersytet w Białymstoku
Kierunek studiów Informatyka
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia pierwszego stopnia
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 1
Adres WWW https://iist.uwb.edu.pl/nii/
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (31.10.2023 09:00 – 30.11.2023 23:59)

Wybrane przedmioty obowiązkowe objęte programem studiów:

Podstawy programowania strukturalnego, Programowanie w języku Python, Wstęp do programowania obiektowego, Programowanie zaawansowane, Bazy danych, Programowanie w Internecie, Systemy operacyjne, Technologie sieciowe, Grafika i komunikacja człowiek-komputer, Programowanie w środowiskach graficznych, Algorytmy i struktury danych, Architektura systemów komputerowych, Sztuczna inteligencja, Programowanie równoległe i rozproszone, Elementy teorii automatów i języków formalnych, Metody numeryczne, Inżynieria oprogramowania, Projekt zespołowy, Podstawy logiki i teorii mnogości, Metody probabilistyczne i statystyka, Analiza matematyczna, Równania różniczkowe i różnicowe, Algebra liniowa z geometrią analityczną, Matematyka dyskretna, Etyka informatyczna.

 

Wybrane przedmioty fakultatywne objęte programem studiów

Programowanie w technologii .NET, Programowanie komponentowe, Wzorce projektowe, Informatyka medyczna, Bioinformatyka, Frameworki i biblioteki internetowe, Metody modelowania i symulacji komputerowej, Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Metody komputerowe w technice, Metody optymalizacji.

 

Link do programu studiów i efektów uczenia się:

https://iist.uwb.edu.pl/nii/?kandydat=informatyka