• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na semestr letni r.ak. 2023/2024

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UJ) Program interdyscyplinarny – Society of the Future, Szkoła Doktorska Nauk Społacznych

Szczegóły
Kod SD_SDNS_SOCIETY_FUTURE
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Dziedzina/dyscyplina naukowa Ekonomia i Finanse, Geografia Społeczno-Ekonomiczna i Gospodarka Przestrzenna, Nauki o Komunikacji Społecznej i Mediach, Nauki o Polityce i Administracji, Nauki o Zarządzaniu i Jakości, Nauki Prawne, Nauki Socjologiczne, Pedagogika, Psychologia
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia Szkoła doktorska
Limit miejsc 1
Adres WWW https://social-sciences.phd.uj.edu.pl/society-of-the-future
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (31.10.2023 09:00 – 30.11.2023 23:59)

Kształcenie w ramach interdyscyplinarnego programu doktorskiego „Society of the Future” przygotowuje do uzyskania stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych lub w jednej z dziewięciu dyscyplin naukowych w ramach tej dziedziny (1. Ekonomia i finanse, 2. Geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, 3. Nauki o komunikacji społecznej i mediach, 4. Nauki o zarządzaniu i jakości, 5. Psychologia, 6. Nauki o polityce i administracji, 7. Nauki prawne, 8. Nauki socjologiczne, 9. Pedagogika).

Program skierowany jest do osób, które chciałyby prowadzić badania w ramach dziedziny nauk społecznych w środowisku interdyscyplinarnym oraz z wykorzystaniem interdyscyplinarnych form kształcenia. W każdym roku akademickim kształcenie w ramach programu jest zorganizowane wokół innego tematu wiodącego, który determinuje tematykę indywidualnych planów badawczych, wykładów gościnnych oraz zajęć projektowych.