• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na semestr letni r.ak. 2022/2023

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UMCS) Wychowanie fizyczne studia stacjonarne pierwszego stopnia

Szczegóły
Kod UMCS_WZP_WF_LS
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Kierunek studiów wychowanie fizyczne
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia pierwszego stopnia
Profil studiów praktyczny
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 5
Czas trwania 3 lata
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (02.11.2022 10:15 – 30.11.2022 23:59)

PROGRAM STUDIÓW

https://phavi.umcs.pl/at/attachments/2020/1210/124231-wychowanie-fizyczne-program.pdf

Myślałeś, że takie kierunki to tylko na AWF? Zaskoczymy Cię! UMCS swoim studentom daje naprawdę duży wybór: na tej uczelni znajdą wszystko, co ich interesuje. Ten kierunek powstał z myślą o tych, którzy w sprawach kultury na pierwszym miejscu stawiają tę fizyczną. Możesz się na nim naprawdę wszechstronnie rozwinąć – zarówno ciałem, jak i umysłem, czyli zgodnie ze starożytnymi zasadami, według których rozwój fizyczny i intelektualny oraz moralny są ze sobą ściśle powiązane. Podobnie ten kierunek jest wynikiem ścisłej współpracy Wydziału Zamiejscowego UMCS w Puławach z władzami miasta i starostwa powiatowego, dzięki czemu odpowiada na zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy. Na tych studiach czekają Cię zajęcia z biologii, fizjonomii czy anatomii człowieka, swoją wiedzę poszerzysz o takie zagadnienia, jak edukacja zdrowotna, teoria sportu, zasady dydaktyki, organizacja i prawo w oświacie, ale też np. etyka. 

Jeśli ciekawi Cię, jakie przedmioty znajdują się w programie studiów, możesz to sprawdzić w Uniwersyteckim Systemie Obsługi Studiów.