• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2022/2023

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UW) Kryminologia (Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji), studia II stopnia, stacjonarne

Szczegóły
Kod UW_S2-KR
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Warszawski
Kierunek studiów Kryminologia
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia drugiego stopnia
Profil studiów ogólnoakademicki
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 2
Adres WWW http://www.wsnsir.uw.edu.pl/
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (15.04.2022 00:00 – 15.05.2022 23:59)

Program studiów ma charakter interdyscyplinarny. Oferujemy wykłady, ćwiczenia, konwersatoria oraz warsztaty dotyczące teoretycznych oraz praktycznych zagadnień związanych z przestępczością oraz zachowaniami dewiacyjnymi. Zdobyta wiedza pozwoli lepiej zrozumieć zjawiska społeczne określane jako kryminalne, związane zwłaszcza z przestępczością. Przekazujemy szeroką wiedzę zarówno o prawie karnym, prawie policyjnym i innych służb mundurowych, jak również o biologicznych i psychologicznych podstawach funkcjonowania człowieka i mechanizmach jego zachowań. Prezentujemy metody pomiaru i analizy zjawiska przestępczości oraz jego społeczno-demograficznych uwarunkowań. Uczymy robić badania kryminologiczne i analizować wyniki takich badań.

 

Naszych studentów uczą świetni specjaliści - kryminolodzy – o przygotowaniu prawniczym, socjologicznym, pedagogicznym, psychologicznym i ekonomicznym, mający bogate doświadczenie badawcze i dydaktyczne w Polsce i zagranicą.