• zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2022/2023

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(UW) Szkoła Doktorska Nauk Społecznych w zakresie ekonomii i finansów

Szczegóły
Kod SD_NS_EKFIN
Jednostka organizacyjna Uniwersytet Warszawski
Dziedzina/dyscyplina naukowa Ekonomia i Finanse
Poziom kształcenia Szkoła doktorska
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 1
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (15.04.2022 00:00 – 15.05.2022 23:59)

Dyscyplina ekonomia i finanse posiada szeroki wachlarz specjalizacji i w jej ramach realizowanych jest wiele projektów badawczych krajowych i międzynarodowych. Dotyczą one mikro- i makroekonomii, zarządzania i technologii informacyjnych, ekonomii politycznej, statystyki i ekonometrii, ekonomii innowacji rozwoju, ekonomii ludności i demografii i finansów.

Program kształcenia w SDNS jest w znacznym stopniu zindywidualizowany, dopasowany do zainteresowań i projektu badawczego poszczególnych doktorantów i realizowany pod kierunkiem wybranego promotora. Obejmuje między innymi interdyscyplinarne seminarium z nauk społecznych, seminarium wybranej dyscypliny, zajęcia rozwijające umiejętności metodyczne oraz związane z niezbędnymi w nauce umiejętnościami "miękkimi" związanymi np. z wnioskami grantowymi, strategiami publikacyjnymi w nauce czy umiejętnościami metodycznymi.