Unia Europejska
  • zaloguj się
  • utwórz konto

Rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2021/2022

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

(PG) Analityka Gospodarcza w języku angielskim, studia II stopnia, stacjonarne

Szczegóły
Kod PG_AGWA_IIS
Jednostka organizacyjna Politechnika Gdańska
Kierunek studiów Analityka gospodarcza
Forma studiów stacjonarne
Poziom kształcenia drugiego stopnia
Profil studiów ogólnoakademicki
Języki wykładowe angielski
Limit miejsc 1
Adres WWW https://zie.pg.edu.pl/analityka-gospodarcza-eng-
  Zadaj pytanie w związku z tymi studiami
Obecnie nie trwają żadne zapisy na te studia.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (31.10.2021 00:00 – 30.11.2021 23:59)

Analityka Gospodarcza w j.angielskim (Master in Global Studies - MGS) oferuje unikalną wiedzę i umiejętności z zakresu globalnej gospodarki i polityki, rynków międzynarodowych. Ten program zapewnia umiejętności w zakresie metod analizy jakościowej i ilościowej. Jest to program zorientowany na badania, skupiający się na aktualnych problemach związanych z globalizacją i polityką, ale także poszerzający wiedzę na temat rozwoju gospodarczego.

Kursy na kierunku Analityka Gospodarcza w j.angielskim (MGS) są prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną międzynarodową kadrę z Universite de Lyon, Università Politecnica delle Marche, University of Naples, University of Florence, Centre for European Policy Studies.

Nasza międzynarodowa kadra oferuje zajęcia z zakresu polityki światowej, rozwoju gospodarczego, zagadnień globalizacji, geografii ekonomicznej, analizy sieci, badań nad innowacjami, konwergencji i trendów globalnych.

Przystąpienie do tego programu to niepowtarzalna okazja do nauki w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku, poznania ludzi ze wszystkich kontynentów, co pokazuje problemy rozwojowe świata z różnych perspektyw. Nasi studenci są otwarci, odkrywają świat i rozumieją go z różnych perspektyw.