Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UW) Pedagogika (Wydział Pedagogiczny) studia II stacjonarne

Details
Code UW_S2-PE
Organizational unit Uniwersytet Warszawski
Field of studies Pedagogika
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle (Master)
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 2
WWW address https://www.pedagog.uw.edu.pl
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

Studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogicznym UW to propozycja skierowana do tych absolwentów studiów I stopnia, którzy pragną zdobyć uniwersyteckie przygotowanie do pracy z dziećmi i dorosłymi w zakresie wychowania i kształcenia. Program studiów wymaga od studentów zarówno gotowości do poznawania praktycznych aspektów pracy pedagoga, jak również zainteresowania kształceniem uniwersyteckim, wiążącym się z poszerzaniem i pogłębianiem wiedzy z nauk humanistycznych i społecznych.

Studia są prowadzone w obszarze pedagogiki ogólnej i najważniejszych subdyscyplin pedagogicznych. Pozwalają zdobyć wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne potrzebne do pracy na stanowiskach wymagających wykształcenia pedagogicznego.

Proponowane w ramach kierunku różnorodne ścieżki rozwoju edukacyjnego dostosowane zostały do zapotrzebowania sektora usług edukacyjnych, a także małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku komercyjnym.

Nowoczesny kierunek studiów umożliwia przyszłym absolwentom nie tylko rozwijanie wiedzy z zakresu dziedziny, ale również wyposażenie w kompetencje przedsiębiorcze, komunikacyjne, dydaktyczne, językowe i inne niezbędne na współczesnym rynku pracy.

Charakterystyka studiów:

https://irk.uw.edu.pl/pl/offer/PELNE2023/programme/S2-PE/?from=field:P_PE

 

Program:

https://www.pedagog.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2021/01/pedagogika-magisterskie-dzienne.pdf

https://www.pedagog.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/wizytowka-na-strone-wydzialu-przemodelowanie.pdf