Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UW) Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska (Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem), studia II stopnia, stacjonarne

Details
Code UW_S2-MSOS
Organizational unit Uniwersytet Warszawski
Field of studies Ochrona środowiska
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle (Master)
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 3
WWW address http://ucbs.uw.edu.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

 

Kierunek studiów Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska (MSOŚ) (Inter-Faculty Studies In Environmental Protection) I stopnia oraz II stopnia o profilu ogólnoakademickim prowadzony jest w języku polskim przez Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem (UCBS). Jest to interdyscyplinarny kierunek studiów, ponieważ ochronę środowiska można i należy realizować w wielu dziedzinach działalności człowieka. Jest to kierunek studiów, który nie zamyka się w jednej dziedzinie naukowej, realizowany na pograniczu obszarów nauk przyrodniczych i ścisłych oraz nauk społecznych; w dyscyplinach: nauki o Ziemi i środowisku, nauki chemiczne, fizyczne, biologiczne, prawne, ekonomia i finanse oraz matematyka.