Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(USZ) Prawo służb mundurowych, stacjonarne studia II stopnia

Details
Code USZ-S2-PRSM
Organizational unit Uniwersytet Szczeciński
Field of studies Prawo służb mundurowych
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle (Master)
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 10
WWW address https://wpia.usz.edu.pl
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

 

Zainteresowany zagadnieniami z zakresu prawa karnego, postępowania karnego czy prawa nowych technologii? Chcesz dowiedzieć się na czym polegają m.in. metodyki pracy z ofiarami i świadkami przestępstw oraz w jaki sposób zabezpieczać ślady i dowody na miejscu zdarzenia? Wiążesz swoją przyszłość z pracą w szeroko rozumianych służbach mundurowych? Jeżeli na wszystkie z powyżej zadanych pytań odpowiedziałeś „TAK” i istotne jest dla Ciebie zarówno kształcenie praktyczne, jak i należyte przygotowanie merytoryczne, które wykorzystasz w pracy zawodowej – nie mogłeś trafić lepiej niż na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego! Na innowacyjnym kierunku prawo służb mundurowych II stopnia, znajdziesz wszystko to czego szukasz. 

 

 

Podczas studiów II stopnia rozszerzysz już nabytą wiedzę i uporządkujesz ją. Chcemy, abyś stał się specjalistą w wybranym przez siebie obszarze prawa służb mundurowych. Nasza oferta jest naprawdę różnorodna. Poznasz m.in. zagadnienia dotyczące cyberprzestępczości, profilowania, ujawniania i zwalczania przestępczości ekonomicznej, prawa dowodowego, cyberbezpieczeństwa w sektorze ochrony i bezpieczeństwa państwa, zasady informatyki śledczej, wiktymologii, przestępstw narkotykowych, prawa karnego skarbowego, resocjalizacji, czy aspekty funkcjonowania służb mundurowych.

 

 

Na kierunku Prawo służb mundurowych realizujesz swoje pasje!!! Dodatkowo rozwijasz swoje zainteresowania, działasz w kołach naukowych i organizacjach studenckich, uczestniczysz w konferencjach, seminariach naukowych, masz możliwość  studiowania na innych uczelniach w kraju (MOST) i za granicą (ERASMUS+). Wysoka jakość kształcenia to nasze drugie imię! Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy, prawnicy i praktycy! Każde z nich są niepowtarzalne i na pewno zostaną w Twojej pamięci! Ważny jest dla nas również komfort i atmosfera nauczania. Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdej sprawie!

 

Studia na kierunku prawo służb mundurowych II stopnia stanowią unikatową szansę na nabycie wiedzy, umiejętności oraz kompetencji społecznych. Co ważne, przygotują Cię do  pracy w formacji mundurowej Policji, Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej, Służbie Więziennej, Inspekcji Transportu Drogowego oraz w służbach specjalnych. Szukasz pracy w Służbie Celno-Skarbowej, Krajowej Administracji Skarbowej, jako: inspektor transportu drogowego, strażnik w Straży Ochrony Kolei, Straży Marszałkowskiej, pracownik Centralnego Biura Antykorupcyjnego czy specjalista w służbach wywiadu? – nasze studia ułatwią przyszłe poszukiwanie zatrudnienia i wskażą zapotrzebowanie na rynku pracy. Jesteś kreatywny, spostrzegawczy i lubisz zagadki, ale jednocześnie nie interesuje Cię praca w sektorze publicznym? Wybierz nasz kierunek i załóż działalność gospodarczą w obszarze usług detektywistycznych czy ochroniarskich. Będziesz przygotowany do zawodu – obiecujemy! Wybór naszych studiów to szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy i zapewnienie bezpieczeństwa.