Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UMCS) Socjologia studia stacjonarne drugiego stopnia

Details
Code UMCS_WF_S_2S
Organizational unit Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Field of studies Socjologia
Form of studies Full-time
Level of education First cycle (Bachelor)
Educational profile academic
Admission limit 5
Duration 2 lata
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

Programy studiów

https://www.umcs.pl/pl/programy-studiow,10742.htm

Bycie naszym studentem to przyjemność dająca imponujące zaplecze stanowiące prostą drogę do wejścia na współczesny rynek pracy. Poznasz z nami procesy i zjawiska społeczne zachodzące w globalizującym się świecie. Zrozumiesz co to analiza statystyczna i jakimi narzędziami się ją wykonuje. Wzmocnisz umiejętności negocjacyjne i mediacyjne. Rozbudzisz swoją kreatywność i nauczysz się klarowności wypowiedzi. Oferujemy Ci niezapomniane chwile i zgrane grono towarzyszy.

Jeżeli jeszcze się wahasz, odpowiadamy.

Bez socjologii trudno zrozumieć świat współczesnej gospodarki, polityki, kultury, edukacji, technologii: Jak Internet zmienia warunki życia i pracy? Czy w przyszłości zniknie rodzina, naród, państwo narodowe, demokracja? Skąd u niektórych rodziców się bierze brak zaufania do szczepionek? Czy ludzkości uda się poradzić z problemem zmiany klimatu? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na takie pytania, socjologia - “królowa nauk społecznych” - jest kierunkiem dla Ciebie!

W Instytucie Socjologii UMCS nie boimy się stawiać trudnych pytań. Ponieważ otaczająca nas rzeczywistość staje się coraz większym wyzwaniem, my nie stoimy w miejscu i ciągle się zmieniamy by móc ją rozumieć. Z nami poznasz procesy i zjawiska społeczne zachodzące zarówno w małych społecznościach, jak i w globalizującym się świecie.  Jednocześnie kładziemy duży nacisk na umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce oraz rozwój kompetencji osobistych i interpersonalnych.