Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UMCS) Finanse i rachunkowość studia stacjonarne drugiego stopnia

Details
Code UMCS_WE_FR_2S
Organizational unit Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Field of studies Finanse i rachunkowość
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle (Master)
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 2
Duration 2 lata
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

Programy studiów

https://www.umcs.pl/pl/programy-studiow,10742.htm

Lubisz zajmować się kwestiami finansowymi, jesteś osobą skrupulatną, a oprócz tego masz też dużą wyobraźnię, która pozwala Ci planować najbardziej śmiałe inwestycje i w pomysłowy sposób podchodzić do biznesu. Na tym kierunku zdobędziesz pogłębioną wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości, funkcjonowania instytucji finansowych i banków oraz nauczysz się analizować podstawowe zjawiska gospodarcze i sytuację ekonomiczno-finansową różnych jednostek gospodarczych. Poznasz też zasady etyki stosowane w branży finansowej. Zrozumiesz występowanie zjawiska ryzyka na rynku finansowym i globalnym oraz nauczysz się nim zarządzać. Studia wyposażą Cię także w umiejętność przeprowadzania analiz finansowych oraz fundamentalnych i wyciągania z nich właściwych wniosków. Przygotujesz się również do podejmowania decyzji o charakterze finansowym oraz prowadzenia działalności doradczej.
Studia na kierunku finanse i rachunkowość na UMCS otrzymały ocenę wyróżniającą Polskiej Akademii Akredytacyjnej, co gwarantuje Ci zdobycie najlepszego wykształcenia.