Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UJ) Zarządzanie zmianą społeczną, studia II stopnia, stacjonarne

Details
Code UJ_WZKS_ZARZ_ZMIANA_SP_S2
Organizational unit Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Field of studies Zarządzanie zmianą społeczną
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle (Master)
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 2
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek w historii. Żyjemy wygodniej niż poprzednie pokolenia, lecz nasza cywilizacja stoi przed ogromnymi wyzwaniami. W obliczu degradacji środowiska, epidemii i kryzysów gospodarczych, coraz więcej ludzi odczuwa zagubienie i lęk na myśl o przyszłości. 

 

Wskutek zawrotnego tempa zmian, wiele programów studiów dezaktualizuje się w ciągu dwóch lub trzech lat potrzebnych by je ukończyć. Studia z Zarządzania Zmianą Społeczną na UJ przygotowują na spotkanie z jedynym czego możemy być pewni – ze zmianą.

 

Kształcimy świadomych i kompetentnych liderów, którzy potrafią nie tylko adaptować się do zmian, lecz również te zmiany kreować - zaczynając od samych siebie.

 

Myśl globalnie i działaj lokalnie, studiując zarządzanie zmianą społeczną. To nowatorski kierunek stawiający na uczenie się poprzez działanie, doświadczenie i eksperymentowanie.