Rekrutacja na semestr zimowy i rok akademicki 2024/2025

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UJ) Filologia germańska z językiem angielskim, studia II stopnia, stacjonarne

Details
Code UJ_WF_F_GERMANSKA_ZJANG_S2
Organizational unit Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Field of studies filologia germańska z językiem angielskim
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle (Master)
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 1
WWW address https://studia.uj.edu.pl/kierunki/wfilg/filolo.germ.angi
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.04.2024 00:00 – 15.05.2024 23:59)

Studia stacjonarne II stopnia filologii germańskiej z językiem angielskim będziesz mógł podjąć, kiedy będziesz miał już w kieszeni dyplom LICENCJATA zdobyty na jednym z kierunków zaliczających się do obszaru nauk humanistycznych. Trwają one dwa lata, odbywają się w języku niemieckim i angielskim i mają charakter ściśle uniwersytecki.

Nasza propozycja: Jedne studia – dwa języki! Wybierając ten kierunek nauczysz się biegle władać językiem niemieckim i językiem angielskim.

Podczas studiów nauczysz się doskonale mówić w obu językach oraz będziesz uczęszczał na seminaria magisterskie w zakresie lingwistyki stosowanej, literaturoznawstwa lub wiedzy o kulturze, zajęcia specjalistyczne do seminariów magisterskich oraz zajęcia anglistyczne – wspólnie ze studentami filologii angielskiej. Dodatkowo istnieje też możliwość realizowania kształcenia nauczycielskiego.