• log in
  • create an account

Rekrutacja na semestr letni r.ak. 2022/2023

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UW) Kryminologia (Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji), studia II stopnia, stacjonarne

Details
Code UW_S2-KR
Organizational unit Uniwersytet Warszawski
Field of studies Kryminologia
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle (Master)
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 2
WWW address http://www.wsnsir.uw.edu.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (02.11.2022 10:15 – 30.11.2022 23:59)

Program studiów ma charakter interdyscyplinarny. Oferujemy wykłady, ćwiczenia, konwersatoria oraz warsztaty dotyczące teoretycznych oraz praktycznych zagadnień związanych z przestępczością oraz zachowaniami dewiacyjnymi. Zdobyta wiedza pozwoli lepiej zrozumieć zjawiska społeczne określane jako kryminalne, związane zwłaszcza z przestępczością. Przekazujemy szeroką wiedzę zarówno o prawie karnym, prawie policyjnym i innych służb mundurowych, jak również o biologicznych i psychologicznych podstawach funkcjonowania człowieka i mechanizmach jego zachowań. Prezentujemy metody pomiaru i analizy zjawiska przestępczości oraz jego społeczno-demograficznych uwarunkowań. Uczymy robić badania kryminologiczne i analizować wyniki takich badań.

 

Naszych studentów uczą świetni specjaliści - kryminolodzy – o przygotowaniu prawniczym, socjologicznym, pedagogicznym, psychologicznym i ekonomicznym, mający bogate doświadczenie badawcze i dydaktyczne w Polsce i zagranicą.