• log in
  • create an account

Rekrutacja na semestr letni r.ak. 2022/2023

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UMCS) Wychowanie fizyczne studia stacjonarne pierwszego stopnia

Details
Code UMCS_WZP_WF_LS
Organizational unit Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Field of studies wychowanie fizyczne
Form of studies Full-time
Level of education First cycle (Bachelor)
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 5
Duration 3 lata
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (02.11.2022 10:15 – 30.11.2022 23:59)

PROGRAM STUDIÓW

https://phavi.umcs.pl/at/attachments/2020/1210/124231-wychowanie-fizyczne-program.pdf

Myślałeś, że takie kierunki to tylko na AWF? Zaskoczymy Cię! UMCS swoim studentom daje naprawdę duży wybór: na tej uczelni znajdą wszystko, co ich interesuje. Ten kierunek powstał z myślą o tych, którzy w sprawach kultury na pierwszym miejscu stawiają tę fizyczną. Możesz się na nim naprawdę wszechstronnie rozwinąć – zarówno ciałem, jak i umysłem, czyli zgodnie ze starożytnymi zasadami, według których rozwój fizyczny i intelektualny oraz moralny są ze sobą ściśle powiązane. Podobnie ten kierunek jest wynikiem ścisłej współpracy Wydziału Zamiejscowego UMCS w Puławach z władzami miasta i starostwa powiatowego, dzięki czemu odpowiada na zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy. Na tych studiach czekają Cię zajęcia z biologii, fizjonomii czy anatomii człowieka, swoją wiedzę poszerzysz o takie zagadnienia, jak edukacja zdrowotna, teoria sportu, zasady dydaktyki, organizacja i prawo w oświacie, ale też np. etyka. 

Jeśli ciekawi Cię, jakie przedmioty znajdują się w programie studiów, możesz to sprawdzić w Uniwersyteckim Systemie Obsługi Studiów.