• log in
  • create an account

Rekrutacja na semestr letni r.ak. 2022/2023

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

(UW) Szkoła Doktorska Nauk Społecznych w zakresie ekonomii i finansów

Details
Code SD_NS_EKFIN
Organizational unit Uniwersytet Warszawski
Area/discipline Economics and Finance
Level of education Third cycle (Doctoral School)
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 1
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (02.11.2022 10:15 – 30.11.2022 23:59)

Dyscyplina ekonomia i finanse posiada szeroki wachlarz specjalizacji i w jej ramach realizowanych jest wiele projektów badawczych krajowych i międzynarodowych. Dotyczą one mikro- i makroekonomii, zarządzania i technologii informacyjnych, ekonomii politycznej, statystyki i ekonometrii, ekonomii innowacji rozwoju, ekonomii ludności i demografii i finansów.

Program kształcenia w SDNS jest w znacznym stopniu zindywidualizowany, dopasowany do zainteresowań i projektu badawczego poszczególnych doktorantów i realizowany pod kierunkiem wybranego promotora. Obejmuje między innymi interdyscyplinarne seminarium z nauk społecznych, seminarium wybranej dyscypliny, zajęcia rozwijające umiejętności metodyczne oraz związane z niezbędnymi w nauce umiejętnościami "miękkimi" związanymi np. z wnioskami grantowymi, strategiami publikacyjnymi w nauce czy umiejętnościami metodycznymi.